E-bülten Habercisi

Hakkımızda

Yılların tecrübesi ve yenilikçi kimliği ile mobilya sektörünün güven duyulan bir kuruluşu olmayı başaran Yıldızlar Mobilya Sarayı, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile fark yaratmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinen Yıldızlar Mobilya Sarayı, müşterilerine kaliteli ürünler sunmanın yanında, alanındaki trendleri takip ederek, en son yenilikleri ürünlerine yansıtmayı, en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı görev edinmiştir. Rekabetçi fiyatlar, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyeti ile günden güne artan bir başarı grafiğine imza atmıştır.

Yıldızlar  Mobilya Sarayı bugün, 20.000 m2 kapalı alanda panel mobilya, oturma grupları, bebek odaları, yatak, baza, mobilya aksesuarları, bahçe mobilyaları gibi birçok farklı ürün grubunu seçkin noktalarda tüketicisi ile buluşturmaktadır.

Bilişim teknolojilerini yakından takip eden Yıldızlar Mobilya Sarayı, bu konuda da kendisini sürekli geliştirmektedir.  Temel süreç ve hizmetlerini destekleyen modern yazılım uygulamaları, yeni nesil bilgisayar donanımları, güncel web sitesi, sürekli mail takibi, telefon ve faks hizmetleri ile müşteri ihtiyaçlarına doğru ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Sabır, cesaret ve kararlılığıyla her türlü koşulda ayakta kalmayı bilmiş ve kendisini hep daha ileriye taşımış bir kuruluş olarak, vardığımız değil varacağımız noktayı gözeterek, azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz;
Güvenilir, kaliteli, tavsiye edilen ve uygun fiyata tasarım ile özdeşleşen bir marka olmak ve marka bilinirliğimizi sürekli artırmak.

Misyonumuz;
Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimiz ile onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmaktır.

 Yıldızlar Mobilya Sarayı 2018 | İSTANBUL © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır.

text_heading

Konum Bilgilerimiz

Veli Baba Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Cad. Çankaya Sok. No:15 Pendik /İstanbul

+90 216 307 80 96 (pbx)

+90 216 307 80 92